Kontakt

INFOLINIA: 41-243-50-50 / 801-000-900

 

Oddział Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia 28, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel.: 41-263-32-12
e-mail: ostrowiec@elex.pl

Ostrowiec

 

 

Oddział Warszawa
Al. Prymasa Tysiąclecia 46 pok.145, 01-242 Warszawa
tel.: 531-327-545
e-mail: warszawa@elex.pl

 

 

 

Oddział Kielce
ul. Jagiellońska 23, 25-610 Kielce
tel.: 41-366-09-92
e-mail: kielce@elex.pl

 

 

Oddział Radom
ul. Bóżniczna 3, 26-600 Radom
tel.: 48-360-11-29
e-mail: radom@elex.pl

 

 

 

Oddział Tarnobrzeg
ul. Moniuszki 5/5, 39-400 Tarnobrzeg
tel.: 15-823-56-77
e-mail: tarnobrzeg@elex.pl

 

 

 

Oddział Lublin
ul. Lubartowska 44, 20-123 Lublin
tel.: 81-747-90-81
e-mail: lublin@elex.pl

Oddział Lublin

 

 

Oddział Opatów
ul. Henryka Sienkiewicza 26, 27-500 Opatów
tel.: 501 499 822
e-mail: opatow@elex.pl

 

mbank - raty
Znajdź punkt handlowy
Oddział Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia 28, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel.: 41-263-32-12
e-mail: ostrowiec@elex.pl

Zadzwoń do nas

41 243-50-50

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań dla handlu
Cas
Posnet
Novitus
Elzab
Insoft
Sharp
Torell
Datecs
Emar
Axioma