O Firmie

Firma "ELEX" E. Zając i Wspólnicy Sp. J. działa w branży rozwiązań dla handlu od 1994 roku. Posiadamy 6 oddziałów naszej firmy: w Ostrowcu Świętokrzyskim, Warszawie, Radomiu, Tarnobrzegu, Kielcach oraz Lublinie.

 

W naszej ofercie posiadamy zarówno urządzenia małe, proste, tanie, przeznaczone do małych punktów detalicznych, jak i droższe, bardziej zaawansowane technologicznie produkowane z myślą o klientach posiadających wielostanowiskowe punkty sprzedaży lub wymagających dokładnego rozliczenia nie tylko wartościowego, ale i ilościowego. Oprócz kas i drukarek fiskalnych znajdziecie Państwo w naszej ofercie urządzenia wspomagające sprzedaż, tj. wagi elektroniczne, czytniki i drukarki kodów kreskowych, zasilacze awaryjne, metkownice itp.

 

Jesteśmy Autoryzowanymi Partnerami firm produkujących oprogramowanie wspomagające handel, m.in. Comarch, INSOFT, Asseco Wa-Pro.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie serwisowania sprzętu i oprogramowania dzięki zespołowi doświadczonych fachowców, którzy sprostają najtrudniejszym wyzwaniom i gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Wdrożymy każdy zakupiony u nas sprzęt oraz oprogramowanie, jak również przeszkolimy Państwa personel. Na wszystkie zakupione urządzenia udzielamy gwarancji, świadcząc także serwis pogwarancyjny.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów.