Kasy fiskalne Online: Drukarki fiskalne Online mobilne

Kasy i drukarki fiskalne online

Sprzęt dostępny w tej kategorii to szereg nowoczesnych urządzeń pracujących w trybie online. Łączą się one z Centralnym Rejestrem Kas, w którym zapisywane są m.in. informacje na temat przeprowadzonych transakcji. Już wkrótce dysponowanie kasą fiskalną z tą funkcjonalnością będzie obowiązkowe dla wszystkich przedsiębiorców. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia renomowanych producentów jak np. Posnet, Novitus, czy Elzab. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania zarówno niewielkich firm, jak i ogromnych przedsiębiorstw handlowych. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w jednym z naszych oddziałów mieszczących się w Ostrowcu Świętokrzyskim, Radomiu, Warszawie, Tarnobrzegu, Lublinie oraz Kielcach.

Novitus Deon online

DEON Online odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku.

2 190,00 PLN netto

2 693,00 PLN brutto

Posnet Temo HS ONLINE

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE.

2 299,00 PLN netto

2 827,00 PLN brutto

Posnet Trio ONLINE

Trio ONLINE w standardzie wyposażone jest w kartę sieciową po USB, dzięki któremu możesz skomunikować się z CRK. Jeśli zależy Ci na bardziej mobilnej pracy zamów drukarkę wyposażoną w interfejs WiFi.

2 399,00 PLN netto

2 950,00 PLN brutto

mbank - raty
Znajdź punkt handlowy
Oddział Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia 28, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel.: 41-263-32-12
e-mail: ostrowiec@elex.pl

Zadzwoń do nas

41 243-50-50

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań dla handlu
Cas
Posnet
Novitus
Elzab
Insoft
Sharp
Torell
Datecs
Emar
Axioma