Systemy Auto ID: Skanery kodów kreskowych

Skanery kodów kreskowych w Warszawie, Lublinie i nie tylko

Skanowanie kodów kreskowych to jedna z podstawowych czynności wykonywanych w każdym sklepie, magazynie lub na hali produkcyjnej. Znacząco usprawniają one funkcjonowanie firmy, ułatwiając zarządzanie towarem i prowadzenie sprzedaży. Do odczytywania kodów kreskowych niezbędne są skanery, które znajdziesz w Elex.pl. Poznaj ofertę naszego sklepu internetowego albo odwiedź jeden z punktów w Warszawie, Lublinie, Radomiu, Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim lub Tarnobrzegu.

Poręczne czytniki kodów do sklepu lub magazynu

Skanery kodów kreskowych doskonale sprawdzają się w sklepach, butikach, księgarniach, magazynach czy na halach produkcyjnych. W większości czytników dostępne są dwa podstawowe tryby pracy – automatyczny, uruchamiany po umieszczeniu urządzenia na podstawce, a także manualny, obsługiwany przyciskiem. Ponadto wiele skanerów kodów kreskowych sygnalizuje prawidłowe odczytanie etykiety za pomocą zielonej diody. Czytniki umożliwiają też skanowanie ekranów urządzeń mobilnych.

Wytrzymałe skanery kodów kreskowych dla przemysłu

Szczególnym typem czytników są te przeznaczone do użytku na halach produkcyjnych czy magazynach. Charakteryzują się większą wytrzymałością od standardowych skanerów kodów kreskowych i są odporne na wielokrotne upadki oraz pracę w bardzo niskich bądź wysokich temperaturach. Dodatkowo system trzypunktowej sygnalizacji LED informującej o prawidłowym odczycie etykiety znakomicie sprawdza się w warunkach dużego natężenia hałasu. Jesteś właścicielem hali produkcyjnej lub magazynu? Skontaktuj się z nami!

Czytniki kodów dla Klientów z Kielc, Radomia i całej Polski

Skanery kodów kreskowych, które znajdziesz w sklepie Elex.pl, znacząco usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy. Są odporne na upadki, a ich akumulator pozwala na pracę do kilkunastu godzin bez ładowania. Dysponujemy również stylowymi czytnikami odpowiednimi na przykład do butików. Jesteś zainteresowany? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Elex.pl lub odwiedź punkt stacjonarny w Warszawie, Lublinie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Kielcach, Tarnobrzegu albo Radomiu!Kasy fiskalne online

QuickScan Lite QW2100

W zestawie podstawka do pracy stacjonarnej

161,79 PLN netto

199,00 PLN brutto

SCAN PD9500 - DPM EVO

4-punktowy systemem celowania

0,00 PLN netto

0,00 PLN brutto

DATALOGIC HERON HD3100

Technologia Datalogic „GreenSpot”

0,00 PLN netto

0,00 PLN brutto

HONEYWELL VOYAGER 1450G

Dwa tryby pracy

0,00 PLN netto

0,00 PLN brutto

HONEYWELL VOYAGER 1452G

zasięg odczytu od 32mm do 360mm

0,00 PLN netto

0,00 PLN brutto

ARGOX AS-8000

Tani i prosty

220,00 PLN netto

270,60 PLN brutto

mbank - raty
Znajdź punkt handlowy
Oddział Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Żabia 28, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel.: 41-263-32-12
e-mail: ostrowiec@elex.pl

Zadzwoń do nas

41 243-50-50

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań dla handlu
Cas
Posnet
Novitus
Elzab
Insoft
Sharp
Torell
Datecs
Emar
Axioma